JR logo JR logo JR logo

About Us

O Nas

JR Events to innowacyjna firma organizująca polskie wydarzenia kulturalne na terenie Wielkiej Brytanii. Zapraszamy z Polski tylko najlepszych, najbardziej znanych i kochanych przez widzów – artystów: aktorów, muzyków i kabarety. Oferujemy rozrywkę kulturalną na najwyższym poziomie. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia, niepowtarzalne wrażenia oraz fantastyczną zabawę!

JR Events to:

Fot.: Robert Ottenburger

JUREK JAROSZ – aktor kabaretowy i teatralny, prezenter radiowy, producent i organizator wielu eventów artystycznych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Na przełomie lat 50./60. Jurek był członkiem kabaretu ‘Pineska’, grał w wielu polskich sztukach teatralnych oraz role epizodyczne w filmach. W latach 70. i 80. został popularnym konferansjerem Programów Estradowych w Sekcji Polskiej Radia BBC w Londynie oraz autorem i prezenterem programów muzycznych i młodzieżowych. Od wielu lat działa w zarządzie londyńskiego klubu Ognisko Polskie. Jest również autorem felietonów w polskiej prasie wydawanej w UK pod pseudonimem Birbant. 

Fot.: Robert Ottenburger

JAREK REDESTOWICZ – przyjaciel artystów, aktor, producent i organizator wielu wydarzeń artystycznych. Studiował kulturoznawstwo, pracował na planach filmowych u Filipa Bajona, Krzysztofa Krauze, Wojciecha Smarzowskiego, Felixa Falka i wielu innych wybitnych polskich reżyserów. W Londynie zadebiutowal na deskach Teatru POSK (Scena Polska.UK) rolą murarza w ‘Zemście’ Aleksandra Fredry. Od kilku lat współpracuje z Jurkiem Jaroszem zapraszając na londyńskie sceny najlepszych artystów z Polski.

Fot.: James Hall

KASIA RÓŻYCKI – ukończyła Reżyserię Teatralną w Royal Conservatoire of Scotland, z miesięczną rezydenturą w Shakespeare’s Globe Theatre. Dyrektorka Artystyczna Teatru ‘Off The Cliff’ (www.offtheclifftheatre.co.uk), Reżyserka Teatralna (www.kasiarozycki.co.uk), Producentka spektakli teatralnych oraz wydarzeń artystycznych; od niedawna również współorganizatorka eventów w agencji artystycznej JR Events.